Daikin Stylish FTXA42AW/AS/AT nástěnná vnitřní jednotka

Výrobce: Daikin Třída: Daikin Stylish Vysoká třída INFO
Sdílet:

25 224,00 Kč

20 846,00 Kč (bez DPH)

Daikin Stylish je moderní klimatizace s kompaktními rozměry, která v sobě spojuje vynikající design a technologii, aby nabídla oceňované klimatizační řešení pro každý interiér.

Mezi její nosné vlastnosti patří inteligentní snímače, coanda efekt - pro lepší rozmístění vzduchu po místnosti, Flash streamer - pro lepší čištění vzduchu od pachů a alergenů, vylepšený a efektivnější ventilátor s nízkou hlučností.

Daikin Stylish FTXA42AW/AS/AT má chladící výkon 4,2 kW a je určena pro místnosti s rozlohou od 36 do 45 m2.

Uvedená cena je pouze za samostatnou vnitřní jednotku. Na provoz je nutné napojit na vhodnou venkovní jednotku Daikin.

Vyberte si variantu

Daikin Stylish

 • Stylová jednotka, která v sobě spojuje moderní design a nejnovější technologie
 • Daikin Stylish automaticky přizpůsobuje práci větrání a kompresorů tak, aby vytvořil dokonalou souhru vlhkosti a teploty v místnosti. Citlivý senzor rozdělí každou místnost na 64 různých sektorů, jejichž teplotu jednotlivě vyhodnotí a svůj výkon nastaví tak, aby vyrovnal jakékoli teplotní rozdíly v místnosti
 • Coanda efekt - optimalizuje pohyb vzduchu pro komfortní pocit v místnosti. Použitím speciálně navržených lamel umožňuje dokonaleji zamířit proud vzduchu pro lepší rozložení teploty v celé místnosti
 • Nový ventilátor optimalizuje průtok vzduchu, čímž pomáhá dosahovat vyšší energetické účinnosti při tak nízké hlučnosti, že ji téměř neuslyšíte
 • Energetická třída A+++ / A++
 • Dostupná ve verzi s chladivem R32 (vysoká energetická účinnost)
 • Čistící stříbrný filtr na odstranění alergenů a dezodorizační filtr s apatitem titanu
 • Vlastnosti: Inteligentní teplotní senzor, Coanda efekt, snímač detekce pohybu, 3D proudění vzduchu, Flash streamer, Econo, výkonný režim, režim nočního nastavení, nastavení polohy lamel, automatická regulace ventilátoru, týdenní časovač, automatický restart, Wi-Fi adaptér
 • Hlučnost modelů je v rozmezí: 19 - 46 dBA
 • volitelné příslušenství:

Vlastnosti

Hladina akustického tlaku klimatizace 21 - 45 dB
Chladicí výkon klimatizace 4,2 kW
Rozměry vnitřní klimatizace 295x798x189 (VxŠxH) mm
Topný výkon klimatizace 5,4 kW
Rozloha místnosti 36 - 45 m²
Typ chladiva R32

Výhody

Inteligentní teplotní senzor.

Tento speciálně navržený senzor detekuje teplotní rozdíly různých povrchů, jako je podlaha a stěny, a využívá informace, aby inteligentně rozložil teplotu rovnoměrně ve vaší místnosti.

Snímač detekce pohybu

Systém zjistí pohyb v místnosti a automaticky nastaví směr proudění vzduchu a teplotu, aby se zabránilo přímému kontaktu s lidmi. Detekce se provádí ve 2, 3 nebo 4 směrech v závislosti na typu jednotky. Pokud nejsou zjištěny žádné osoby, jednotka se automaticky přepne do režimu úspory energie.

Režim komfortního proudění

Režim komfortního proudění vzduchu automaticky nastaví směr výfuku vzduchu tak, aby bylo dosaženo co nejkomfortnější teploty vzduchu v místnosti, a vzduch při tom nebyl vyfukován přímo na osoby.

Flash Streamer

Flash Streamer upraví vzduch rozložením zbytků formaldehydu, virů a plísní. Tento systém vytváří zdravý vnitřní vzduch odstraňováním prachových částic, alergenů a pachů.

3D proudění vzduchu

Jednotky se zabudovaným 3-D prouděním vzduchu mají možnost přesměrovat výfuk vzduchu nejen nahoru nebo dolů, ale také doprava a doleva, a to podle požadavku uživatele nebo automaticky. Tímto se dosáhne perfektní distribuce vzduchu nebo Vám poskytne možnost přímého nasměrování výfuku vzduchu.

Režim zvýšeného výkonu

Režim zvýšeného výkonu umožňuje dosáhnout maximálního výkonu jednotky pouhým stisknutím tlačítka, přičemž se nemusíte obávat o Váš účet za elektřinu ani v případě, pokud byste ho zapomněli vypnout. Tento režim Vám umožní vychlazení nebo vytopení místnosti v co nejkratším možném čase a po 20 minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, čímž předejde plýtvání energií.

Tichý provoz vnitřní jednotky

Jednotky s tímto režimem jsou schopny dosáhnout výjimečně nízkou hlučnost (19 dBA) - srovnatelnou s pohybem listí ve vánku. Tato funkce je vhodná pro jednotky instalované v ložnici, protože umožňuje nerušený spánek, i když je jednotka zapnutá.

Týdenní časovač

Týdenní časovač umožňuje naprogramovat týdenní provoz jednotky, takže nemusíte jednotku zapínat a vypínat ručně. Pro každý den v týdnu mohou být naprogramovány až 4 kroky. Jednotky bez týdenního časovače mají 24hodinový časovač umožňující nastavit jeden čas denně, kdy se jednotka zapne a jeden čas kdy se vypne.

Fotokatalytický vzduchový filtr s apatitem titanu

Čištění vzduchu pomocí nenápadných, ale nádherných chemických reakcí: nejdříve vápenná hydroxyapatitová vrstva ve filtru absorbuje bakterie, viry, amoniak, oxid dusíku a jiných škodlivých látek. Potom oxid titaničitý, aktivován působením denního světla, vygeneruje hydroxilové radikály rozpouštějící absorbované látky na neškodnou vodu a oxid uhličitý. Zcela bez povšimnutí, s výjimkou čerstvého a čistého vzduchu uvnitř místnosti.

Multisplit aplikace

Tato vnitřní jednotka může být připojena k multisplit venkovní jednotce, která umožňuje klimatizování několika nezávislých místností pomocí jedné venkovní jednotky, což přináší jednodušší montáž a vyžaduje venku méně místa. Na multisplit venkovní jednotky lze připojit od 2 do 5 vnitřních jednotek a na Super-Multi-Plus systém až do 9 vnitřních jednotek.

Econo

Ekonomický režim umožňuje omezit maximální spotřebu energieklimatizační jednotky v případě, pokud máte problém s jističem, který často vypne, když zapnete další spotřebiče (např. vysavač, mikrovlnnou troubu, atd.) nebo i když chcete jen omezit spotřebu energie. Stále to však máte pod kontrolou, a pokud budete potřebovat znovu maximální chladící nebo topný výkon, můžete režim kdykoli vypnout!

Možnost Online WiFi ovládání

Jednotky s možností Online ovládání lze ovládat z kteréhokoli místa a v libovolném čase, a to jednoduše z vašeho smartphonu nebo tabletu. Toto ovládání vyžaduje koupi zvláštního příslušenství a dostupná musí být i lokální síť pro připojení jednotky. Navíc pro jednoduchou a snadno ovladatelnou regulaci přímo z vašeho mobilu má většina jednotek dostupné příslušenství pro připojení do domácí sofistikované sítě nebo centrálního řízení budovy použitím protokolů Modbus nebo KNX případně napojení na Daikin centrální ovladač. Připojení přes BACnet nebo LON je přes Daikin DIII-Net také možné.

Režim nočního nastavení

Šetří energii tím, že zabraňuje přechlazení nebo přehřátí během noci.

Iba ventilátor

Jednotku lze použít jako ventilátor, který fouká vzduch bez ohřívání či chlazení.

Automatický restart

Klimatizace se po vypadnutí proudu znovu automaticky zapne do výchozího nastavení.

Autodiagnostika

Zařízení při poruše samo určí příčinu poruchy a pomocí chybových kódů oznámí svůj stav.

Automatická regulace ventilátoru

Tato funkce se stará o přívod optimálního množství vzduchu podle momentální potřeby. Když je potřeba krátce po zapnutí více vzduchu, zařízení automaticky přepne na vysoký výkon. Po dosažení požadované teploty se výkon sníží.

Coanda efekt

Umožňuje rovnoměrné rozložení teploty vzduchu bez znatelného proudění vzduchu v prostorách, kde jsou lidé přítomni.

Tichý provoz venkovní jednotky

V některých případech můžete mít obavy, abyste v nočních hodinách nerušili hlukem svých sousedů - hlavně v hustě zastavěných oblastech nebo v řadových domech. Všichni máme přece rádi při spánku ticho. Režim tichého provozu venkovní jednotky omezuje její hlučnost venku, takže můžete nechat jednotku běžet i v noci s pocitem, že nikoho nerušíte.

Video

Ke stažení

 • Nástěnná klimatizace Daikin Stylish rozšířené technické informace (255.96 KB) Stáhnout
 • Nástěnná klimatizace Daikin Stylish návod k obsluze (2.18 MB) Stáhnout