Gabarrón ECOSECO RX10E Plus 1250W programovatelný digitální elektrický radiátor

Výrobce: ELNUR s.a.
Sdílet:

9 831,00 Kč

8 125,00 Kč (bez DPH)

Elektrický radiátor Gabarrón představuje jedinečného a elegantního pomocníka s vytápěním vhodného do vaší domácnosti, práce, případně víkendové chaty a stejně se stane skvělým doplňkem pro centrální topný systém.

Digitální radiátor RX10E Plus má výkon 1250 W a je vhodný do místnosti s objemem do 42 m3. Na vytápění nevyužívá žádné teplonosné tekutiny. Je symbolem energeticky úsporného provozu.

Konstrukce radiátoru je vyrobena z oceli. Přední strana je zhotovena z litého hliníku s vysokou hustotou a je pokryt epoxidovým nátěrem, který je trvalý a vodotěsný. Funkcí přední strany, krytu radiátoru, je předávání tepla sáláním. Přední kryt zároveň využívá nejnovější technologii vytápění - a to zvrásněný povrch, který zvětšuje celkovou plochu radiátoru až o 50% a zvyšuje efektivitu předávání tepla. Pro efektivnější odvádění tepla do středu místnosti jsou v horní části radiátoru umístěné nakloněné mřížky. Mřížky uvolňují teplo prostřednictvím konvekce (proudění tepla). Díky účinnosti zvrásnění povrchu a vrchních mřížek je zaručeno postupné a rovnoměrné uvolňování tepla do místnosti.

Mezi přednosti radiátorů značky Gabarrón patří jejich unikátní akumulační vlastnosti. Teplo je do místnosti předáváno rovnoměrně a postupně. Když radiátor dosáhne požadované teploty, přeruší odběr elektrické energie a začíná udržovat zvolenou teplotu naakumulovaným teplem bez dalšího odběru energie až 4krát déle než u tradičních zařízeních.

Radiátor ovládáte prostřednictvím digitálního ovládacího panelu, kterým nastavíte několik užitečných funkcí. Je možné nastavit teplotu a zvolit režim provozu (denní, noční, proti zamrznutí - temperování). Displej zobrazuje pokojovou teplotu, požadovanou teplotu, čas a systémové hlášení. Poskytuje možnost nastavení denního nebo týdenního programu. Zabudovaný časovač umožňuje nastavit teplotu na přesně stanovený čas. Naprogramovanou teplotu lze měnit každých 30 min. během každého dne v týdnu. Při výpadku elektrické energie zůstávají nastavení v paměti zařízení, díky lithiové baterii (nastavení jsou zapamatované min. 1 rok bez připojení do elektrické energie). Součástí radiátorů je zabudovaná technologie regulace spotřeby elektrické energie Electronic Triac Control Optimizer.

Radiátor má zabudovaný termostat, který přesně měří teplotu v místnosti s odchylkou +/- 1 °C. Během provozu radiátor udržuje co nejnižší teplotu povrchu, aby nedocházelo k popáleninám nebo snižování vlhkosti vzduchu v místnosti. Po odpojení z elektrické energie radiátor vychladne po 30 - 40 minutách.

Radiátory Gabarrón jsou šetrné k životnímu prostředí. Jejich používáním nevznikají žádné spaliny ani jiné škodlivé látky. Využívají 100 % spotřebované energie, čímž nedochází k plýtvání.

Zařízení instalujte min. 15 cm od země, 15 cm od stropu (parapety) a min. 10 cm od nejbližšího předmětu vlevo a min. 25 cm od nejbližšího předmětu vpravo (strana ovládacího panelu).

VÝHODY:

  • Žádné riziko úniku kapaliny.
  • Rychlejší dosažení požadované teploty v místnosti.
  • Řízené a optimalizované předávání tepla.
  • Snížení tepelných ztrát (přední kryt předává více tepla než zadní).
  • O 30 % účinnější oproti tradičnímu vytápění.
  • Snadné čištění.
  • Jednoduchá montáž na stěnu (prostřednictvím držáků).
  • Bezpečnostní spínač a zámek klávesnice.

Vlastnosti

Hmotnost 16 kg
Rozměry 580x895x100 (VxŠxH) mm
Termostat áno
Napětí 220-240 V
Výkon 1250 W

Ke stažení

  • RXP_RXF_RXE uživatelská příručka (625.56 KB) Stáhnout