Lanaform Foot Warmer elektrický ohřívač na nohy

Výrobce: Lanaform
Sdílet:

832,00 Kč

688,00 Kč (bez DPH)

Lanaform LA180401 Foot Warmer je elektrický ohřívač nohou speciálně navržen tak, aby Vám dodal pocit tepla a pohody během dlouhých zimních večerů, ale i vlhkých a chladných dní v průběhu celého roku.

Je vybaven pohodlnou a extra měkkou vložkou ze 100% polyesteru, kterou lze vyprat v pračce. Má tři stupně výkonu, jednoduché ovládání se signalizací výkonového stupně a svým výkonným topným systémem pomáhá udržet vaš nohy v teple.

K bezpečnostním prvkům patří zabudovaná tepelná ochrana proti přehřátí a časový spínač, který vypne ohřev po 90 minutách provozu Lanaform Foot Warmer.

Společnost Lanaform úzce spolupracuje s nezávislými certifikačními a zkušebními orgány, jako je SGS, aby každý výrobek splňoval současné národní a mezinárodní standardy z hlediska certifikace a bezpečnosti zákazníků. Každý výrobek se tak zkontroluje ve všech fázích výroby předtím, než se ke spotřebitelům dostane. Neustálý vývoj nových produktů ve špičkové technologii je jedním z ambicí Lanaformu, Lanaform má nejen skvělé zkušenosti, ale i know-how, které jej řadí mezi evropské lídry v oblasti výrobků osobní péče o domácí zdraví.

Elektrický ohřívač nohou Lanaform Foot Warmer

  • Vyhřívací bota s efektivním topným systémem, pomáhá udržovat nohy v teple
  • 3 nastavení teploty pomocí LED indikátoru
  • Po 90 minutách používání automatické vypnutí
  • Extra měkká odnímatelná podšívka, lze prát na 30 °C
  • Ochrana proti přehřátí
  • Výkon 100 W

 

Vlastnosti

Hmotnost 1,25 kg
Napětí 230 / 50 V/Hz
Rozměry 220 x 320 x 320 (VxŠxH) mm
Výkon 100 W

Ke stažení