Toshiba Daiseikai 9 RAS-16PKVPG-E nástěnná vnitřní jednotka

Výrobce: Toshiba Třída: Toshiba Daiseikai 9 Vysoká třída INFO
Sdílet:

16 880,00 Kč

13 950,00 Kč (bez DPH)

Nástěnná klimatizace Toshiba Daiseikai 9 má elegantní světlý design "wooden texture reflect" s kvalitní úpravou čelního panelu a s barevným LED světlem. Vyznačuje se maximálním stupněm účinnosti. S Daiseikai 9 si kupujete nejen chlazení a vytápění vzduchu, ale i plasma čištění a filtraci vzduchu, spolu se super ionizátorem. Model RAS-16PKVPG-E má chladící výkon 4,5 kW a je určen pro místnosti s rozlohou od 36 m2 do 45 m2.

Uvedená cena je pouze za samostatnou vnitřní jednotku. Na provoz je nutné napojit na vhodnou venkovní jednotku Toshiba.

Toshiba Daiseikai 9

 • prémiový model s excelentními koeficienty účinnosti - energetická třída všech modelů A+++
 • elegantní světlý design "wooden texture reflect" s barevným LED světlem a vysokohodnotným povrchem panelu
 • dvojitý rotační kompresor zaručuje vyšší stupeň účinnosti, delší životnost, stabilitu při vzniku vibrací a nižší hlučnost
 • dva tiché režimy "Silent Modes" pro venkovní jednotku
 • integrovatelné ovládání přes WiFi přes cloud Toshiba
 • vysoce výkonný filtrační systém včetně plazmového filtru a super ionizátoru
 • velká vzduchová lamela pro optimální distribuci vzduchu - pro dosažení skutečného komfortu se dají lamely nastavovat ve vertikálním i horizontálním směru
 • vlastnosti: kompresor s dvojitým rotačním pístem, samočištění, hi power (vysoký výkon), autodiagnostika, ekologický mód, tichý mód, komfortní spánek, časový spínač, týdenní časovač, automatický restart po výpadku elektřiny, temperování na 8 °C
 • doplňkové příslušenství: infračervený ovladač s týdenním časovačem (v ceně), ovládání přes wifi
 • extrémně tichý provoz - hlučnost modelu 20 - 46 dB
 • ekologické chladivo R32
 • možnost zapojení do multisplitu

Vlastnosti

Hladina akustického tlaku klimatizace 22 - 46 dB
Hmotnost 14 kg
Chladicí výkon klimatizace 4,5 kW
Rozměry vnitřní klimatizace 293x851x270 (VxŠxH) mm
Topný výkon klimatizace 4,5 kW
Rozloha místnosti 36 - 45 m²
Typ chladiva R32
Chladicí vzduchový výkon 730 m³/h
Topný vzduchový výkon 730 m³/h

Výhody

Hybrid-Invertorová regulace

Když je rozdíl mezi požadovanou a stávající teplotou značný, tehdy invertor zapne mód PAM, podá vysoký výkon a tímto způsobem dosáhne rychle požadovaného komfortu. U menším rozdílu zmíněných teplot přepne invertor na mód PWM. V tomto režimu je potřebný elektrický příkon minimální a účinnost maximální. U mnoha invertorových klimatizačních jednotkách se využívá alespoň jedna z těchto regulací. Ale jen hybrid-invertor na stejnosměrný proud TOSHIBA integruje obě technologie paralelně a díky tomu dosahuje optimálních výsledků.

Kompresor s dvojitým rotačním pístem

Výhody invertorové technologie se dále optimalizují ve spojení s kompresory s dvojitým rotačním pístem TOSHIBA. Při výkonu v rozsahu 20 % - 100 % umožňují výbornou regulaci počtu otáček.

Prachový filtr

Sériově jsou všechny klimatizační jednotky TOSHIBA vybavené velkými, omyvatelnými plastovými filtry, které pokrývají celý tepelný výměník. Vzduch se hned při vstupu do jednotky čistí od hrubých nečistot a prachových částic.

Plazmový filtr

Plazmový filtr TOSHIBA je elektrický čistič vzduchu, který pracuje ve dvou stupních. Zabezpečuje filtraci nejmenších částic a dosahuje účinnosti, kterou běžné filtrační systémy nedokážou zajistit, protože jeho elektrostatické buňky jsou schopné odstranit ze vzduchu až do 99 % všech škodlivin

SUPER-ionizátor

Zcela čerstvou novinkou v programu výrobků TOSHIBA je ionizátor SUPER, který společně s plazmovým filtrem působí aktivně proti nečistotám. Nepatrně malé SUPER-ionty s velikostí jedné nanotisíciny obklopí nechtěné částice nečistot, čímž je zneškodní. SUPER ionty mají kromě toho pozitivní vliv na vlhkost a pružnost lidské pokožky. Ionizátor SUPER je exkluzivně zabudovaný v modelech jednotek Super Daiseikai 8 a spolu s vysoce účinným plazmovým filtrem poskytuje perfektní a čistou klima prostředí.

Funkce samočištění

Aby mohla klimatizační jednotka vyfukovat čistý vzduch, musí být i ona samotná v čistém stavu. Proto vyvinula TOSHIBA systém samočištění, který redukuje vlhkost uvnitř jednotky, čímž předcházíme vzniku případných plísní. Po ukončení provozu vnitřní jednotky běží v ní umístěn ventilátor dál, čímž vysušuje celkovou vlhkost na tepelném výměníku. Následně se ventilátor automaticky vypne.

Automatický mód

Automatický výběr provozu - chlazení, topení nebo ventilátor.

Hi - Power

HI - POWER spustí mimořádně silné proudění vzduchu pro rychlé ochlazení

Autodiagnostika

Zařízení při poruše samo určí příčinu poruchy a pomocí chybových kódů oznámí svůj stav.

Ekologický mód

Pro energeticky úsporný provoz budou teplota místnosti, otáčky ventilátoru a provozní mód automaticky regulovány.

Tichý mód

TOSHIBA klimatizační zařízení jsou známé pro absolutně tiché provedení vnitřních a vnějších zařízení. S aktivováním „tichého režimu“ můžete ovládat rychlost ventilátoru přes jedno tlačítko na úroveň rychlosti, jakou si přejete. Proto se sníží hlučnost vnitřních zařízení Daiseikai a Suzumi Plus o další 3dB (A).

Komfortní spánek

V noci je teplota obvykle nižší než přes den a rovnoměrné chlazení může být pociťováno jako rušivý faktor. Aktivací tlačítka „COMFORT SLEEP" v provozu chlazení je přípustný nárůst teploty v interiéru na dvě až tři hodiny o jeden stupeň Celsia za hodinu, což zaručuje optimální komfort během spánku.

WIFI ovládání Toshiba

S Air Patrol může být klimatizační zařízení ovládané přes mobilní přístroje, jako například smartphony, tablety nebo PC. K tomu je potřebná WIFI síť, jakož i externí ovladač, který je nainstalován v blízkosti klimatizačního zařízení. Systém se aktivuje resp. ovládá přes aplikaci a poskytuje tak nejvyšší pohodlí. (volitelné příslušenství za příplatek 250 € s DPH).

Týdenní časový spínač

Se 4 volně programovatelnými nastaveními na den, resp. se 7 různými programy na týden (zap/vyp, teplota, provozní režim a rychlost otáček ventilátoru)

Automatický restart

Klimatizace se po vypadnutí proudu znovu automaticky zapne do výchozího nastavení.

Temperování na 8 °C

Funkce protimrazové ochrany zajišťuje konstantní temperování na 8 °C.

Přednastavení režimu

Přednastavení režimu - uloží vybrané nastavení do paměti pro použití při příštím spuštění.

Power selection

Omezení výkonu a tím i úspora energie o 25, 50 nebo 75 %.

ONE TOUCH

ONE TOUCH ovládání na jeden dotyk, automatický chod naprogramovaný podle potřeb typického zákazníka v jeho části světa.

Ke stažení

 • Návod k obsluze Toshiba Daiseikai 9 nástěnná klimatizace (2.77 MB) Stáhnout

Příslušenství