Odvápňovací vložka pro zvlhčovač Stadler Form Anton, Robert a Eva změkčuje tvrdou vodu a odstraňuje vápenaté částice, díky čemuž se neuvolňují do okolí.
Má antimikrobiální působení.
Životnost: 1 - 3 měsíce, v závislosti na tvrdosti vody
Čistička vzduchu George je ideálním partnerem do domácnosti, který zajistí ideální vlhkost a čistý vzduch v místnosti až do 60 m² (150 m³). George je ideálním pomocníkem zejména pro alergiky, protože jeho ve vodě rotující disky filtrují vzduch od nejmenších částic.
Čističku si můžete díky integrovanému vlhkoměru nastavit na požadovanou úroveň vlhkosti vzduchu (40 %, 50 % nebo 60 %), kterou chcete v místnosti udržovat, nebo ji můžete nechat na automatickém režimu, kdy si sama zvolí vhodnou úroveň zvlhčování, čímž dosáhnete efektivního a energeticky úsporného zvlhčování vzduchu. Při zvlhčování můžete navíc čističku doplnit o éterické oleje a nechat rozptýlit vaši oblíbenou vůni po celé místnosti.
Údržba je velmi jednoduchá – odpařovací disky a nádobka na vodu lze snadno umýt v myčce nádobí.
Hlučnost čističky je téměř zanedbatelná, takže ji můžete mít zapnutou i během spánku. LED diody lze v nočním režimu ztlumit.
Hlučnost | 27-48 dB(A) | |
Hmotnost | 5,1 kg | |
Hygrostat | Ano | |
Objem vodní nádrže | 3,2 l | |
Rozměry | 418x315x215 (VxŠxH) mm | |
Zvlhčovací výkon | 400 g/hod | |
Velikost místnosti | 46 - 60 m² | |
Příkon | 3-23 W |