Barvy IRSAP

Italská společnost IRSAP díky výzkumu v designu a úzké spolupráci s prestižními designérskými ateliéry a univerzitními institucemi představuje koncepci designových radiátorů, které jako užitkové topné přístroje jsou zároveň plnohodnotnými dekorativními prvky interiéru.

 

Kreativita a vynalézavost v oblasti designu topných těles v současnosti roste i díky nepřetržitému výzkumu v oblasti technologií, inovací a vývoje tvarů, povrchů a povrchových úprav. Tento mimořádný proces technologického růstu umožňuje společnosti IRSAP nabízet výrobky, které šetří energii, snižují náklady a respektují životní prostředí.

Radiátory IRSAP se vyznačují nápaditými a multifunkčními vlastnostmi, díky různým tvarům, stylům a povrchovým úpravám zapadnou i do vaší domácnosti. Aby u vás dokonale ladily, na výběr máte množství barevných provedení. Barevná provedení z řady Irsap zajistí harmonii s jakýmkoli interiérovým stylem.

 

 

IRSAP svou luxusní kolekci designových radiátorů nabízí ve výběru klasických barev RAL, speciálních barev a speciálních povrchových úprav šitých na míru konkrétním modelům.

Povrchové úpravy a barevná provedení IRSAP jsou barvy špičkové kvality na výběr v lesklých (Glossy- L), matných (Matt - O) odstínech a v zrnitých autentických površích (Rough - R).

 

 


Základná barva Standard White - Standardní Bílá je dostupná také s antibakteriálním přípravkem: barevný kód J5. Ideální pro nemocnice a kliniky.

 

Chromové povrchové úpravy některých koupelnových modelů (např. radiátoru Step, It is) Chrom a Černý chrom jsou skutečně na první pohled výjimečné chromové provedení. Každá část těchto otopných těles je zpracovávána procesem broušení a leštění. Po důkladné kontrole kvality se každá složka posílá na oddělení pro pokovování chromem podle zvoleného provedení. Povrchové úpravy jsou vyrobeny z chromu, výrobním procesem, který splňuje nejpřísnější regulační protokoly. Povrchové úpravy černého chromu se dále ošetřují ochranným lakem.

 Radiátory z řady Face zase najdete v exkluzivních površích z nerezavějící oceli, které navrhlo studio Citterio.Vysoká kvalita je zaručena použitím nejlepších mezinárodních značek ekologických epoxidových pryskyřic a jednoho z největších špičkových technologií lakovacího systému v Evropě. Rafinované povrchové úpravy dodají radiátorům Face eleganci a jedinečnost.

 

 

Mezi dalšími zajímavými barevnými povrchy najdete Zlato Stříbro, Nikel, Platinu, Bronz, ale i například imitaci stěny - Wall finish.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Údržba:

• Čistěte povrch radiátorů pomocí měkkých hadříků, aby nedošlo k poškrábání laku

• Nepoužívejte čisticí prostředky, které by mohly poškodit lak.

• Nepoužívajte pórovité zvlhčovače. 

 

Uvedené barvy se nepovažují za závazné. Různé postupy v oblasti lakovacích technologií a materiály použité na realizaci nemusí mít perfektní barevnou shodu s dodaným výrobkem. Společnost Irsap si vyhrazuje právo kdykoli provést jakékoli změny nezbytné pro zlepšení produktu.