Designové radiátory

Dizajnové radiátory
  • elegantní, barevné, retro, netradiční, se zrcadlem, LED radiátory
  • 500 modelů skladem
  • více než 350 barev
  • zkušení technici, odborné montáže
  • 8 let záruka

Designový radiátor do obývacího pokoje, ložnice nebo koupelny? Nechte se okouzlit naší obrovskou nabídkou originálních těles.

Věděli jste, že radiátor může být plnohodnotným interiérovým doplňkem? Doba bílých radiátorů je minulostí. Moderní topná tělesa odrážejí styl vašeho bydlení, kromě výkonu jsou výrazně dekorativní, jednoduše kladou důraz i na vizuální stránku přístroje.

Designové radiátory spojují užitečnost s atraktivním vzhledem. Jejich hlavním úkolem zůstává ohřát váš domov. Výhodou je, že je můžete barevně sladit s interiérem. Vyberte si takový radiátor, který se vám do místnosti nejvíce hodí. Určitě zapadne barvou i stylem.

Tyto vyhřívací tělesa perfektně ozvláštní vaši domácnost. Jejich výběr přizpůsobte vlastním představám. V našem e-shopu nabízíme na prodej radiátory z různých materiálů (velmi elegantní jsou např. skleněné radiátory, nebo nerezové či chromové radiátory), zajímavých tvarů, v hranatém i oblém provedení, na výšku i na šířku (vertikální radiátory a radiátory pod okno), šikovné jsou i radiátory do rohu, které vám šetří prostor. Podle konkrétního umístění v bytě si můžete vybrat mezi koupelnovými, či chodbovými designovými radiátory.

Designové radiátory nabízejí i velmi netradiční typy topných těles. Najdete mezi nimi radiátory s LED osvětlením, s potiskem, radiátory se zrcadlem a podobně. Moderní designové trendy sledují i takzvané retro radiátory, které spojují klasický retro tvar a moderní stylovost. Výběr je na vás.