Filtrovat

Toshiba klimatizace

Toshiba se již více než 65 let podílí na výzkumu a vývoji inovativních klimatizačních systémů. Všechny klimatizační jednotky vyráběné jako tepelná čerpadla vzduch-vzduch zabezpečují vysoce účinné chlazení a vytápění, filtrují a odvlhčují vzduch, a díky moderním výrobním technologiím nezatěžují životní prostředí (úspornost zabezpečená technologií inverter, funkcí ekologický mód a podobně).

Klimatizace od společnosti Toshiba jsou v našem e-shopu pro větší přehlednost, snadnější orientaci v parametrech a vlastnostech rozděleny do tří modelových řad: Toshiba Mirai, Toshiba Suzumi Plus a Toshiba Super Daiseikai 8. Klimatizační jednotky s označením RAS (Residential) jsou optimálním řešením pro rodinné domy, byty, malé kanceláře, a jednotky s označením RAV (Light Commercial) jsou určeny pro náročnější podmínky jako např. kanceláře, IT provozy, prodejny, obchody atd. (přičemž číslo 10, 13, 16, 18 za zkratkou RAS/RAV označuje výkonový typ jednotky)

V Česku patří klimatizaceToshiba mezi poměrně oblíbené a vyhledávané. Nahlédněte v našem e-shopu katalogy Toshiba, ve kterých jistě najdete zařízení, které splňuje vaše potřeby (ať už podle vlastností, výkonu, ceny atd).