Filtrovat

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla podstránka
  • více než 80 produktů
  • bezplatná obhlídka
  • cenová nabídka do 24 hodin
  • partner společnosti Daikin
  • zkušení technici, odborné montáže, kvalitní montážní materiál

Neumíte se rozhodnout, váháte nebo potřebujete poradit?

KONTAKTUJTE NÁS!

Tepelné čerpadlo do domu, bytu či kanceláře? Stačí si jen vybrat z naší bohaté nabídky kvalitních jednotek.

Dobrá klima nabízí mezi různými druhy klimatizace a vytápění i tepelná čerpadla, zařízení určená především na efektivní vytápění v domácnosti. Tepelná čerpadla navíc dokáží zajistit i ohřev vody a některé modely mají i chladicí výkon. Systém tepelného čerpadla je možné využít pro podlahové vytápění.

Tepelná čerpadla Daikin Altherma (v prodeji v našem e-shopu) typu vzduch-voda využívají udržitelný zdroj energie a tím představují nejekonomičtější a nejekologičtější řešení vytápění. Ve skutečnosti extrahují teplo z venkovního vzduchu. Systém sestává z uzavřeného okruhu obsahujícího chladivo. Termodynamický cyklus se vytváří prostřednictvím vypařování, kondenzace, komprese a expanze. Tepelné čerpadlo „přečerpává“ teplo z nízké na vysokou úroveň teploty. Zvýšené teplo přechází do systému distribuce vody v budově prostřednictvím tepelného výměníku. V závislosti na modelu a podmínek dodává tepelné čerpadlo Daikin Altherma typu vzduch-voda přibližně 3 kWh využitelného tepla na každou kWh elektrické energie, kterou spotřebuje. To znamená, že přibližně 2/3 potřebného tepla jsou zdarma!

Tepelné čerpadlo přináší optimální komfort - jeden systém v zimě vytápí a během celého roku připravuje teplou pitnou vodu. Přizpůsobí se jakýmkoli klimatickým podmínkám, proto je ideálním řešením pro české domácnosti.