Filtrovat

ISAN

Hledáte radiátor, který je zárukou vysoké kvality a zajímavého designu? Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je tou správnou volbou. Pod značkou ISAN najdete českou kvalitu s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. O spokojenost svých zákazníků se stará již více než 60 let. ISAN je největším výrobcem koupelnových trubkových radiátorů v České republice.

Hlavním cílem této společnosti je splnění požadavků a přání svých zákazníků a poskytování vysoce kvalitních služeb a servisu. Značka ISAN zaručuje prvotřídní topná tělesa s moderním designem, o což se stará celý tým od kreativních designérů až po techniky. Své příznivce si našla i na zahraničních trzích. Do zemí Evropské unie vyváží až 90 % své produkce.

Společnost ISAN je společensky odpovědným podnikem, který bere ohled na životní prostředí. Ekologické myšlení a šetrnost k prostředí je pro společnost samozřejmostí. Všechny topná tělesa se značkou ISAN splňují podmínky aktuálních legislativních norem a odpovídají i těm nejpřísnějším kritériím a standardům.

ISAN nabízí širokou nabídku koupelnových a designových radiátorů ISAN Melody, lamelových radiátorů ISAN Exact, článkových radiátorů ISAN Atol a retro radiátorů z vinutých trubek ISAN Spiral. Kromě toho máte možnost výroby radiátorů na míru dle vašich představ.