Barvy ISAN

Tradiční český výrobce ISAN s dlouholetou tradicí je specialistou na výrobu koupelnových a designových radiátorů. Kromě klasických modelů do koupelny nabízí i odvážnější designové kousky do reprezentativních prostor. V nabídce naleznete i radiátory na míru, kde vedle různých parametrech svého budoucího radiátoru můžete sami zvolit i barevné provedení.

ISAN představuje vzorník barev odrážející nejnovější trendy v interiérovém designu. Neomezený výběr barev umožňuje dokonalé přizpůsobení barvám každého interiéru, do kterého je těleso určené.

 

Kromě klasických hladkých barev jsou v nabídce i velmi žádané strukturované barvy, metalízy i mat. V nabídce také najdete vysoce moderní industriální úpravu s ošetřením tělesa výlučně bezbarvým lakem.

Na své si přijdou i ti, kteří dávají přednost chromového povrchu nebo povrchovému zpracování z ušlechtilé leštěné nerezové oceli. Chromová povrchová úprava je možná pouze u vyznačených typů radiátorů. Chrom je nanášen na hotový výrobek galvanickou cestou.

 

Pro milovníky vzorů jsou v nabídce potisky a polepy těles vlastním motivem. Při částečném polepu je za motivem viditelné pozadí. Barva pozadí může být kterákoli hladká barva ze vzorníku RAL nebo ISAN (kromě struktur). Boční strany tělesa jsou stále ve stejné barvě jako podkladová barva. Barevnost a velikost motivu je upravena podle specifik daného tělesa. Potisk, která pokryje 100% plochu radiátoru, se realizuje výlučně na bílém pozadí RAL 9016. V této barvě zůstávají i boční strany profilů tělesa.

 

Výrobce ISAN používá vysoce kvalitní, zdravotně a ekologicky nezávadné práškové vypalovací barvy. Povrchová úprava otopných těles ISAN je prováděna s maximálním ohledem na životní prostředí a zajišťuje dlouhodobou korozní a mechanickou odolnost a hygienickou nezávadnost. Nabídka obsahuje barvy s vysokou přidanou hodnotou - např. Antibakteriální úprava v bílé barvě RAL 9016, která je určena do vnitřních prostor. Všechny topná tělesa jsou nejprve opískovány a odmaštěny, následně povrstvené železitým fosfátem a nalakované. Na konečnou úpravu je použit vypalovací práškový epoxy-polyesterový lak.

Pokud máte rádi originální barvy na designových topných kouscích, určitě si vyberete z kolekce radiátorů ISAN.