Filtrovat

Článkové radiátory

Líbí se vám tradiční článkové radiátory? Klasický a zároveň moderní vzhled je předurčuje do reprezentačních prostor, rodinných domů či panelových budov, v prostorách kde je kladen důraz na topný výkon, a zároveň elegantní design. Hodí se všude, kde nahradí klasické žebrované radiátory první generace.

Ocelové článkové radiátory často využívají majitelé bytů při výměně starého topení, neboť jsou výkonné a mají velmi dobré rozdělení přenosu tepla. Výhodou je také, že designové topná tělesa dostanete v různých odstínech a můžete je snadno přizpůsobit svému interiéru. Získáte tak moderní radiátor, který splňuje kritéria bytového doplňku.

Konstrukce článkových radiátorů vyhovuje nejpřísnějším bezpečnostním předpisům. Tyto topná tělesa jsou proto vhodná do škol, nemocnic a prostor, ve kterých musíte udržovat bezprašné prostředí.

Jedná se o moderní typ radiátoru, který vyhřeje a navíc společně s vhodně vybranými ventily a příslušenstvím oživí celý interiér místnosti (konkrétnější informace a ceny jsou uvedeny v popisech jednotlivých produktů).