Filtrovat

Infrazářiče

Infrazářiče nebo infračervené ohřívače představují v dnešní době efektivní způsob vytápění., jehož přednosti spočívají především v úspoře využívané elektrické energie a nižších provozních nákladech. Jsou vhodné pro použití v interiéru (byty, domy, chaty, kanceláře) nebo v exteriéru (terasa, zahrada).

Infrazářiče uvolňují teplo do prostředí prostřednictvím sálání. Infračervené záření prvotně zahřívá objekty: osoby a předměty, které se nacházejí v jejich bezprostřední blízkosti, a od kterých se následně ohřívá i vzduch v místnosti. Tímto způsobem „infratopení“ nemá tak velké tepelné ztráty jako klasické vytápění prostřednictvím konvekce - tedy proudění vzduchu.

Infrazářiče jsou spolehlivá elektrická topná tělesa, která jsou tichá, nezapáchají a neuvolňují vlhkost. Tyto systémy jsou navíc velmi rychlé, zajistí okamžité teplo ve vnitřních i venkovních prostorách. Při jejich používání nedochází k proudění vzduchu a víření prachu. Infra - zářiče zabezpečí vytápění jak v obytných prostorách (časté využití například v koupelnách, ale i v jiných místnostech, na chatě či v zahradě), tak i v provozech, na terasách či v kancelářských prostorách. V prodeji v našem e-shopu.

Vybranému filtru nevyhovuje žádný produkt.