Mitsubishi Diamond MSZ-LN25VG2 (W, V, B, R) nástěnná vnitřní jednotka

Výrobce: Mitsubishi Třída: Mitsubishi Diamond MSZ-LN Vysoká třída INFO
Sdílet:

15 709,00 Kč

12 983,00 Kč (bez DPH)

Luxusní jednotka ve čtyřech provedeních se speciální povrchovou úpravou získala ocenění za design. Zabudovaný WiFi modul pro ovládání přes smartphone nebo PC. MSZ-LN25VG2 má chladící výkon 2,5 kW a je určena pro místnosti s rozlohou do 20 m2.

Uvedená cena je pouze za samostatnou vnitřní jednotku. Na provoz je nutné napojit na vhodnou venkovní jednotku Mitsubishi.

Vyberte si variantu

Mitsubishi Diamond MSZ-LN

  • Diamond jednotky se speciální povrchovou úpravou a designovým řešením
  • vhodné do každého interiéru ve 4 barevných provedeních: přírodní bílá, perleťová bílá, onyxová černá, rubínově červená (ovladač v barvě jednotky)
  • energetická třída A+++
  • čtyřstupňový filtr Plasma Quad Plus (zničí až 99 % bakterií a alergenů, cigaretového kouře, prevence proti prachu, plísním, sporům a zápachům)
  • vlastnosti: Hyper Heating (volitelná) - jediná na trhu topí až do -25 °C, kompresor pracuje na vysokou frekvenci i při nízkých venkovních teplotách, instalován ohřev kondenzační vaničky
  • 3D I-See Sensor - teplotu v místnosti kontroluje na základě senzibilního tepla a rozmístění osob, Econo Cool, funkce I Save, automatické přepnutí do úsporného režimu při prázdné místnosti, 2-směrná výfuková lamela, zimní regulace, optimální distribuce vzduchu, zabudovaný WiFi modul , vysoce efektivní kompresor, chladivo R32
  • hlučnost modelu 20 - 39 dBA
  • dálkové infra. ovládání s funkcí týdenního časovače v barvě jednotky

Vlastnosti

Hladina akustického tlaku klimatizace 19 - 36 dB
Hmotnost 15,5 kg
Chladicí výkon klimatizace 2,5 kW
Rozměry vnitřní klimatizace 307x890x233 (VxŠxH) mm
Topný výkon klimatizace 3,2 kW
Rozloha místnosti 0-25 m²
Typ chladiva R32
Typ chladiva R410A
Chladicí vzduchový výkon 528 m³/h

Výhody

Nordická venkovní jednotka

Nordická venkovní jednotka pro severské podmínky, která topí až do -25 °C. Minimalizuje se zamrzání kondenzátu na spodní části jednotky díky ohřívači kondenzační jednotky.

NATURAL FLOW

NATURAL FLOW - napodobuje vánek v přírodě, aby se zabránilo nepříjemnému pocitu při foukání toku chladného vzduchu.

ECONO COOL

ECONO COOL funkce, která zabezpečuje šetření energií při provozu klimatizace.

3D - I SEE SENSOR

3D - I SEE SENSOR snímá místo pohybu osob v prostoru. Nastavitelné je přímé směrování vzduchu na lidi při topení nebo nepřímé při chlazení. Po zaznamenání nepřítomnosti lidí v místnosti snižuje (při topení) nebo zvyšuje (při chlazení) teplotu a po opětovném návratu vrátí hodnotu teploty na původní úroveň.

Režim tepelného čerpadla

S funkcí tepelného čerpadla lze energeticky úsporně vytápět místnosti. Díky vysoké energetické účinnosti je tak i při nízkých teplotách minimální spotřeba energie. V mnoha případech můžeme nahradit běžné topení tepelným čerpadlem.

Zimní regulace

S integrovanou zimní regulací je možné provozovat chladicí režim i při nízkých venkovních teplotách. Otáčky ventilátoru venkovní jednotky jsou podle podmínek automaticky snižovány, aby bylo možné udržovat konstantní kondenzační tlak. Pokud bude venkovní jednotka vystavena silnému větru, je třeba vybavit ji ochranným krytem.

Restart po výpadku el. napětí

Jednotky se automaticky nastartují s posledními zvolenými nastaveními.

Časovač

Můžete nastavit pevné časy zapnutí a vypnutí klimatizace.

Týdenní časovač

Týdenní časovač - pro každý den týdne je možné podle životního stylu rodiny uložit až 4 nastavení časovače. Jednotku lze flexibilně zapnout nebo vypnout, a kromě toho se dá nastavit pro každý spínací čas požadovaná teplota v místnosti.

Funkce "I SAVE"

Pomocí této funkce si můžete uložit požadované nastavení do paměti a později je vyvolat pomocí tlačítka.

Silent

Tichý mód pro snížení hlučnosti jednotky, např. v noci.

Ochrana proti zamrznutí

Minimální nastavitelná teplota v topném režimu je 10 °C. Díky tomu je provoz klimatizace ekonomický a dá se tak zabránit podchlazení v nevyužívaných místnostech.

Horizontální pohyb žaluzií

Klapka vzduchového výstupu se střídavě pohybuje do stran, a tím zajišťuje příjemnou distribuci upraveného vzduchu po místnosti.

Vertikální pohyb žaluzií

Klapka vzduchového výstupu se střídavě pohybuje nahoru a dolů, a tím zajišťuje příjemnou distribuci upraveného vzduchu po místnosti.

Automatická regulace ventilátoru

Tato funkce se stará o přívod optimálního množství vzduchu podle momentální potřeby. Když je potřeba krátce po zapnutí více vzduchu, zařízení automaticky přepne na vysoký výkon. Po dosažení požadované teploty se výkon sníží.

Filtr Plasma Quad

Pomocí této technologie lze dosáhnout velmi efektivní neutralizace nepříjemných pachů a vyčištění vzduchu plazmovo-enzymovým filtrem od pylu, bakterií a jiných alergenů. Ze vzduchu odstraní mikro částice o velikosti 2,5 μm.

Noční režim

Noční režim zabraňuje podchlazení nebo přetopení - pokud je spuštěn časovač, jednotka automaticky nastaví teplotu při chlazení o 0,5 °C vyšší a při vytápění o 2 °C nižší.

Video

Ke stažení

  • Manuál Mitsubishi Diamond MSZ-LN (4.40 MB) Stáhnout