Mitsubishi MSZ-AP60VGK nástěnná vnitřní jednotka

Výrobce: Mitsubishi Třída: Mitsubishi MSZ-AP Střední třída INFO
Sdílet:

17 432,00 Kč

14 407,00 Kč (bez DPH)

Kompaktní nástěnná jednotka Mitsubishi MSZ-AP60VGK je ideální na úsporné klimatizování malých prostor. Díky svým kompaktním rozměrům je velmi jednoduché ji harmonicky začlenit do jakéhokoli interiéru. Model MSZ-AP60VGK má chladící výkon 6,1 kW a je určen pro místnosti s rozlohou od 46 m2.

Uvedená cena je pouze za samostatnou vnitřní jednotku. Na provoz je nutné napojit na vhodnou venkovní jednotku Mitsubishi.

Mitsubishi MSZ-AP

 • kompaktní jednotka, vhodná pro malé i větší prostory
 • energetická třída A++ A+++
 • Nano platinum filtr (omyvatelný a opět použitelný), Stříbrný iontový filtr (zajišťuje mimořádně účinné čištění, při kterém se ze vzduchu v místnosti odstraňují nepříjemné pachy, bakterie a alergeny; omyvatelný a opět použitelný)
 • dostupná v šesti výkonových řadách 1,5 - 5,0 kW (modely s výknom 1,5 a 2,0 kW pouze do multisplitu)
 • vlastnosti: Econo Cool, i-save, Noční režim pro pohodlný spánek, vertikální pohyb lamely, restart po výpadku elektřiny, automatická regulace ventilátoru, ochrana proti zamrznutí
 • hlučnost modelů je v rozmezí: 19 - 40 dBA
 • dálkové infra. ovládání s funkcí týdenního časovače v základní výbavě
 • volitelné příslušenství: Wi-Fi adaptér pro ovládání přes smartphone nebo tablet (možnost zobrazení údajů o spotřebě energie přes aplikaci MelCloud)
 • ekologické chladivo R32

Vlastnosti

Chladicí výkon klimatizace 6,1 kW
Rozměry vnitřní klimatizace 325x1100x238 (VxŠxH) mm
Topný výkon klimatizace 6,8 kW
Rozloha místnosti 46+ m²
Typ chladiva R32
Typ chladiva R410A

Výhody

Kompaktní rozměry

Klimatizace má oproti standardním modelům stejného výkonu mnohem menší rozměry, díky čemuž se hodí do každého interiéru.

ECONO COOL

ECONO COOL funkce, která zabezpečuje šetření energií při provozu klimatizace.

Režim tepelného čerpadla

S funkcí tepelného čerpadla lze energeticky úsporně vytápět místnosti. Díky vysoké energetické účinnosti je tak i při nízkých teplotách minimální spotřeba energie. V mnoha případech můžeme nahradit běžné topení tepelným čerpadlem.

Zimní regulace

S integrovanou zimní regulací je možné provozovat chladicí režim i při nízkých venkovních teplotách. Otáčky ventilátoru venkovní jednotky jsou podle podmínek automaticky snižovány, aby bylo možné udržovat konstantní kondenzační tlak. Pokud bude venkovní jednotka vystavena silnému větru, je třeba vybavit ji ochranným krytem.

Restart po výpadku el. napětí

Jednotky se automaticky nastartují s posledními zvolenými nastaveními.

LEV-kit na připojení k systémům City Multi

Umožňuje napojení vnitřních jednotek řady M k zařízení City Multi VRF. Vnitřní jednotky jsou prostřednictvím sady LEV doplněné o externí elektronický expanzní ventil, který je potřebný pro provoz se zařízeními City Multi VRF.

MELCloud Wifi ovládání

Zařízení lze doplnit o WiFi adaptér a ovládat jej na dálku prostřednictvím software MELCloud ze smartphonu, tabletu nebo PC.

Časovač

Můžete nastavit pevné časy zapnutí a vypnutí klimatizace.

Týdenní časovač

Týdenní časovač - pro každý den týdne je možné podle životního stylu rodiny uložit až 4 nastavení časovače. Jednotku lze flexibilně zapnout nebo vypnout, a kromě toho se dá nastavit pro každý spínací čas požadovaná teplota v místnosti.

Funkce "I SAVE"

Pomocí této funkce si můžete uložit požadované nastavení do paměti a později je vyvolat pomocí tlačítka.

Silent

Tichý mód pro snížení hlučnosti jednotky, např. v noci.

Ochrana proti zamrznutí

Minimální nastavitelná teplota v topném režimu je 10 °C. Díky tomu je provoz klimatizace ekonomický a dá se tak zabránit podchlazení v nevyužívaných místnostech.

Vertikální pohyb žaluzií

Klapka vzduchového výstupu se střídavě pohybuje nahoru a dolů, a tím zajišťuje příjemnou distribuci upraveného vzduchu po místnosti.

Automatická regulace ventilátoru

Tato funkce se stará o přívod optimálního množství vzduchu podle momentální potřeby. Když je potřeba krátce po zapnutí více vzduchu, zařízení automaticky přepne na vysoký výkon. Po dosažení požadované teploty se výkon sníží.

Stříbrný iontový filtr

Technologie mimořádně účinného čištění vzduchu, odstraňují se nepříjemné pachy, bakterie a alergeny. Vysoký stupeň účinnosti zůstává zachován i po umytí filtru.

Noční režim

Nová komfortní funkce nočního režimu automaticky snižuje hlučnost venkovní jednotky o 3 dB(A) a více. Navíc se u vnitřních jednotek deaktivují LED diody a tóny dálkového ovládání budou při obsluze ztlumeny.

Video

Ke stažení

 • Instalační a uživatelský manuál Mitsubishi MSZ-AP (2.00 MB) Stáhnout
 • Mitsubishi MSZ-AP - rozšiřené technické detaily (388.13 KB) Stáhnout