TERMA Kaszub vodní článkový radiátor

Výrobce: Terma
Sdílet:

4 568,00 Kč

3 775,00 Kč (bez DPH)
TERMA Kaszub je klasický žebrový radiátor pod okno podbarvený tradicí z oblasti Kaszuby. Jeho povrch je nádherně zdobený charakteristickými ozdobami inspirovanými výšivkami právě z této části Polska. Vzory, které vystupují na povrch radiátoru Kaszub, odrážejí rázovitosť přírody a folklóru v této oblasti. Charakteristické pro kashubské výšivky jsou květinové motivy: zvonky, hřebíček, lilie a růže zobrazeny s neobvyklou přesností a pozorností k detailu. Tento model jistě potěší všechny, kteří hledají originální dekorace, ale i těch, kteří oceňují tradici v oblasti žánru a regionálních témat. Kaszub je bezpochyby zajímavý designový kus, který dodá interiéru charakter. Díky svému zdobení je obzvláště vhodný pro milovníky folklóru, ale i zajímavým kontrastem v moderním minimalistickém interiéru.

Kaszub je vyroben z velmi kvalitní litiny, jejíž životnost dosahuje několik desítek let. K dispozici je v různých barevných provedeních. Vyrábí se i ve speciálních odstínech, kde je více zvýrazněn retro nádech tohoto nádherného radiátoru. Dostupný varianta na stěnu a model stojícího radiátoru na zemi (na nožičkách + 60mm). Kaszub je k dispozici ve verzi - voda. Výkon: 120-2045W.

V nabídce od společnosti Terma článkové radiatory Bart a Oxford i minimalistická verze radiátoru Kaszub - radiátor Plain.

Sada obsahuje: Radiátor Kaszub se prodává s 3 redukcemi, 1 euro zátkou, odvzdušňovacím ventilem, háky do zdi a se stahovacími pásy.
V tabulkách jsou pouze ukázkové sady do 17 článků. Je možné objednat si i déle radiátory. Radiátor nad 13 článků je dodáván ve dvou nebo více sestavách.
Pokud si nevyberete barvu ze vzorníku RAL, ale speciální galvanický nátěr z nabídky barev, snižujete tím topný výkon radiátoru. Hodnotu sníženého výkonu si můžete prohlédnout po otevření INFO tabulky: je označena hvězdičkou *.
 
Barevné provedení
Rozměry a topný výkon (mm)
Typ připojení
Způsob montáže radiátoru
Termostatické sety a regulační ventily

3D vizualizace

Ke stažení