Terma ONE regulátor elektrických radiátorů

Výrobce: Terma
Sdílet:

3 694,00 Kč

3 052,89 Kč (bez DPH)

Regulátor ONE s jeho moderním designem a tvarem se u radiátoru stává téměř neviditelným. Možnost výběru ze 4 různých tvarů zaručí, že se regulátor bude hodit skoro ke každému radiátoru. Velkou výhodou tohoto regulátoru je příznivé hospodaření s energií, kde při pohotovostním režimu má velmi nízkou spotřebu proudu. Na regulátoru se nachází jen jedno tlačítko, kterým se dají kontrolovat všechny režimy a ty jsou signalizovány pomocí jedné vícebarevné LED diody. ONE nabízí i možnost infračerveného připojení s dálkovým ovladačem. Je možné ho načasovat na 2 hodiny vytápění a pomocí dálkového regulátoru regulovat vytápění po celý týden (DTIR - denní časovač, TTIR - týdenní časovač). Elektrické topné těleso ohřívá a zároveň přesně kontroluje jeho teplotu.

Instalace je kvůli symetrickému krytu pro regulátory ONE K a ONE P možná na pravou i levou stranu radiátoru. U regulátorů ONE D a ONE T je třeba si vybrat, na které straně radiátoru bude regulátor umístěn.

Díky stupni krytí IPX5, což představuje ochranu proti stříkající vodě, lze elektrické koupelnové radiátory, sušáky a tělesa s kombinovaným ohřevem umístit v zónách 2 a 3.

Technické vlastnosti:

Provozní napětí: 230V/50Hz, I. třída ochrany, rozsah teplot 45-60 °C (2 stupně regulace), připojovací závit G1/2" vnější (na topné tyči), výkon topné tyče 120-1000 W.

Rozměry (HxŠxV):

Vyberte si variantu
Barevné provedení
Výkon topné tyče
Typ kabelu
Termostatické sety a regulační ventily

Vlastnosti

Rozsah nastavení / počet nastavení 45-60° C / 2
Třída krytí IPx5
Odnímatelný topný prvek Nie
Snímač teploty Áno
Topný výkon 120-1000 W
Časovač / počet nastavení 2h/-
Denní časovač Áno
Týdenní časovač Áno
Dálkové ovládání IR
Ochrana proti práci v suchém radiátoru Áno
Počítadlo provozních hodin Nie
ANTIFREEZE ochrana proti zamrznutí Áno
Ochrana před přehřátím Áno
Časovač Ano

3D vizualizace

Ke stažení

  • Terma ONE regulátor elektrických radiátorů - popis produktu ( 2.24 MB) Stáhnout