Chlazení

Dobrá klíma vám zařídí návrh, poradenství, realizaci a servis chladírenské techniky. Při práci používáme certifikovaný chladírenský materiál a zajišťujeme chlazení bytů, rodinných domů, jiných obytných prostor, kanceláří, serveroven, průmyslových hal, obchodů, nákupních center, restaurací či nemocnic.

Chlazení prostor je důležité pro zajištění tepelné pohody doma i v práci. V horkých letních měsících je běžné, že pracovní výkon klesá se stoupající teplotou. Rovněž zapojené elektrické spotřebiče, počítače či jiná technika, která pravidelně vyfukuje teplý vzduch je zodpovědná za nepříjemně horké a prašné prostředí na pracovišti. Se zákazníky se vždy poradíme o možném řešení. Nejčastěji jím je montáž klimatizace.

Poradíme Vám, které chladicí zařízení (a jejich kombinace) by mohly být pro vás zajímavé, případně s vámi zkonzultujeme i jejich umístění, kde budou chladírenské jednotky nejefektivněji pracovat, vzhledem k charakteru prostoru.

Dokážeme zajistit i přesné chlazení a vodní chlazení. Pomůžeme vám při realizaci stavby, a to konzultací a dodávkou chladičů vody, tepelných čerpadel či fancoilů. Investorům stavby nabízíme i vypracování projektu, který souvisí s instalací chladírenské techniky.

Vonkajšia klimatizačna jednotka_Kaviareň Richards