Vzduchotechnika

Obchod/e-shop Dobrá klíma nabízí řešení šitá na míru v oblasti klimatizace a vzduchotechniky. Kde se dá využít vzduchotechnika? V prostorách, ve kterých se nedá větrat klasickým způsobem: otevřením oken. Vzduchotechnické zařízení umožní větrání v rodinných domech, obytných prostorách, kancelářích, restauracích, v prodejnách i velkoobchodech, průmyslových halách či serverovnách. Dobrá klíma nabízí poradenství, návrh, realizaci a servis vzduchotechniky. Zajistíme i odvětrávání koupelen, toalet či odsávání pachů z kuchyně.

Vzduchotechnické zařízení jsou dobrým pomocníkem i při rekonstrukcích. Distribuci vzduchu při předělávání prostor je třeba dobře promyslet, abychom předešli plísni na oknech, nezdravé vlhkosti vzduchu, stoupající teplotě či nedostatečnému větrání.

Při návrhu a realizaci vzduchotechniky postupujeme v souladu s vašimi požadavky. Naši odborníci mají bohaté zkušenosti s větráním pomocí vzduchotechnických zařízení. Používáme ventilátory, dveřní clony, rekuperační jednotky, ohřívače a odvlhčovače vzduchu (naši dodavatelé jsou již ověřené firmy a profesionální značky, které úspěšně působí v oblasti výroby vzduchotechnických zařízení).

Základem našich služeb jsou kvalitní a certifikované technologie. Vzduchotechnické potrubí a příslušenství vyhovuje příslušným technickým normám, ETN a DIN. Dodáváme i čtyřhranné a SPIRO potrubí nebo atypické kusy potrubí z pozinkovaného, nerezového, hliníkového a měděného plechu.

Strojovna CO kryt - Petržalka CityVZT jednotka Aermec - OC Avion

V případě zájmu o služby v oblasti vzduchotechniky nebo bližší informace ohledně služeb, produktů, cen atd. nás kontaktujte.